Bioner

Rakennamme uusia sivuja...

Sivustomme ovat väliaikaisesti poissa käytöstä, mutta tältä sivulta löydät killan yhteystiedot.

Yhteystiedot

Yleiset
Sähköposti bioner(at)tut.fi
Postiosoite Bioner, Korkeakoulunkatu 10, 33720 Tampere
Kiltahuone PC002e
IRC bioner @ IRCnet

Hallitus

Nimi Tehtävä Sähköposti
Enni Heiskanen Puheenjohtaja enni.heiskanen(at)student.tut.fi
Sanna Korpela Sihteeri sanna.korpela(at)student.tut.fi
Katariina Loikkanen Rahastonhoitaja, varapuheenjohtaja katariina.loikkanen(at)student.tut.fi
Hanna Hassinen Fuksivastaava hanna.hassinen(at)student.tut.fi
Krista Oksman Tiedotusvastaava krista.oksman(at)student.tut.fi
Mari Lallukka Opintovastaava mari.lallukka(at)student.tut.fi
Jaakko Poutamo Tapahtumavastaava jaakko.poutamo(at)student.tut.fi
Erik Erola Isäntä erik.erola(at)student.tut.fi
Erika Sopanen Emäntä erika.sopanen(at)student.tut.fi
Paula Sajaniemi Yritysvastaava paula.sajaniemi(at)student.tut.fi
Paula Kosonen Excuvastaava paula.kosonen(at)student.tut.fi

Toimihenkilöt

Nimi Tehtävä Sähköposti
Aarni Joensuu Liikuntavastaava aarni.joensuu(at)student.tut.fi
Ville Tukiainen Kokokansantuksu ville.tukiainen(at)student.tut.fi
Kaisa Tolvanen Valokuvaaja kaisa.tolvanen(at)student.tut.fi
Sanna Kallio Kulttuuritoimari sanna.kallio(at)student.tut.fi
Laura Reuna Emännän apu laura.reuna(at)student.tut.fi
Laura Karjalainen Isännän apu laura.karjalainen(at)student.tut.fi
Katariina Raassina Kv-vastaava katariina.raassina(at)student.tut.fi
Leevi Kuutti Autotoimari leevi.kuutti(at)student.tut.fi
Mari Saarinen Rekotoimari mari.saarinen(at)student.tut.fi
Hanna Kemppi Tapahtumatoimari hanna.kemppi(at)student.tut.fi
Elviira Kärkkäinen Fuksitoimari mimmi.karkkainen(at)student.tut.fi
Noora Vainio Alumnivastaava noora.vainio(at)student.tut.fi
Jannika Paulamäki Takapiru jannika.paulamaki(at)student.tut.fi
Laura Kömi TEKniikan ihmelapsi laura.komi(at)student.tut.fi
Leo Toikka Webbitoimari leo.toikka(at)student.tut.fi
Amanda Vonk Wanha Pamela amanda.vonk(at)student.tut.fi
Laura Ala-aho Päätoimittaja laura.ala-aho(at)student.tut.fi

Tenttiarkisto

Tenttiarkisto on yhä toiminnassa vanhoilla sivuilla ja löydät sen täältä

Palaute

Palautelomakkeen löydät täältä

Uusille opiskelijoille

Hyödyllistä tietoa uusille opiskelijoille